Ford Puma

Продовжуємо представлення претендентів всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий компактний кросовер Ford Puma дебютував в Україні. Докладний огляд моделі Puma можна переглянути на autoroku.ua за цим посиланням на autoroku.ua

Ford Puma в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Новий кросовер Puma претендує на звання «Сімейний автомобіль». Виразний спортивний дизайн екстер’єру нової Puma та кращі в класі можливості для перевезення багажу, поєднуються з досконалими сучасними технологіями допомоги водієві та високим рівнем безпеки, що підтверджують результати Euro NCAP.

Пропорції кузова та обтічні форми роблять Ford Puma привабливим та пізнаваним. За рахунок цього новий кросовер  виглядає реальним претендентом в боротьбі за перемогу в номінації «Дизайн»?

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.