Ford Ranger

Модель Ford Ranger з’явилась в 1982 році. Зараз випускається третє її покоління. Сучасний Ranger показав, що сьогодні пікап це насправді багатофунціональний девайс, а не просто автівка.

Під капотом нового Ranger потужний турбодизель об’ємом 2,0 л. В залежності від версії він видає 170 к.с. та 420 Нм, або 213 к.с. та 500 Нм. Це робить пікап масою 2250 кг спритним. До 100 км/год Ranger  прискорюється за 9 секунд! Двигуни працюють в парі з «механікою», або надсучасною 10-ступеневою автоматичною коробкою передач. Не говорячи вже про перелік систем активної безпеки, та системи допомоги водію: спостереження за дорожніми знаками, попередження про перевтому водія і час зупинки для відпочинку, система утримання авто в смізі руху, активний круіз контроль.

В повнопривідній трансмісії Ranger можна обрати режим 4×2 для руху у звичайному режимі, повний привід на підвищеній передачі 4×4 High Range для ділянок з поганим покриттям та ґрунтових доріг, або режим повного привода на пониженій передачі 4×4 Low Range для ділянок з особливо складним рельєфом. Завдяки технології електронного керування перемиканням на ходу можливо перемикатися між режимами привода на одну вісь та повного привода на підвищеній передачі навіть під час руху.

Наш огляд авто

З-поміж пікапів цього року на звання Авто Року 2020 претендує рестайлінговий #Ford #Ranger 2019. Владислав Матяш і Юрій Рихлик визначали яких змін Форд Рейнджер 2019 зазнав спереду, чому під великим капотом цього #Форд тепер стоїть зовсім інший двигун, скільки передач має один із найпросунутіших поміж девайсів інших пікапів автомат та багато іншого. Також ведучі, дивлячись на Київське море, думали, як перевірити максимальну глибину броду для #Рейнджер, Юрій нагадав Владиславу про його зріст, а Влад не знайшов за спинкою заднього ряду те, що хотів там знайти. Дивіться детальніше у відео!

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.