Jeep Grand Cherokee - ікона світу люксових SUV

Новий Jeep Grand Cherokee вражає своїм пізнаваним дизайном, розкішним оснащенням, потужними двигунами та відмінними можливостями на бездоріжжі.

Дизайн

Стиль Jeep Grand Cherokee демонструє повністю новий та, водночас, пізнаваний стиль.

Класична решітка радіатора з сімома отворами, плаский капот що приховує потужні двигуни всередині, великі колісні диски та короткі звиси кузова для покращення прохідності, горизонтальні фари та ліхтарі як символ стійкості. Причому сьогодні цей пізнаваний стиль знайшов одразу дві форми для власного втілення: Jeep Grand Cherokee та Jeep Grand Cherokee L.

Автомобіль Jeep Grand Cherokee має довжину 4 900 мм та колісну базу 2 964 мм, він вирізняється похилою задньою стійкою даху та пропонує 5-місний салон.

Jeep Grand Cherokee L має довжину 5 204 мм  та  збільшену до 3 092 мм колісну базу. Також він відрізняється вертикальною стійкою даху та зміненими ліхтарями, а всередині водія й пасажирів очікує 7-місний салон.

Світлодіодні фари, задні ліхтарі та доступні протитуманні фари забезпечують вражаючий огляд.

Преміальні передні LED світлодіодні рефлекторні фари (для версій Overland та Summit).

LED світлодіодні задні ліхтарі та задні протитуманні LED фари.

Інтер’єр

Jeep Grand Cherokee пропонує сучасне оснащення в салоні для комфорту та безпеки.

Цифрова 10,25-дюймова панель приладів.

Мультимедійна система Uconnect з можливостями бездротового підключення Android Auto та Apple CarPlay.

Центральне «цифрове» дзеркало заднього огляду.

Окремий дисплей для переднього пасажира.

Наявність підігріву сидінь попереду та позаду та  вентиляція сидінь попереду та позаду (залежно від комплектації).

Регулювання кута нахилу спинки задніх сидінь в діапазоні 18 градусів та можливість посунути задній диван вперед/назад (для Jeep Grand Cherokee L).

Силові агрегати та динаміка

Новий Jeep Grand Cherokee пропонує на вибір два двигуни.

Jeep Grand Cherokee має три системи повного приводу.

QuadraTrac I пропонує можливість активного розподіл крутного моменту між осями та 4-позиційний селектор Selec-Terrain: режими руху «Сніг», «Бруд/Пісок», «Авто», «Спорт».

QuadraTrac II додатково пропонує знижувальний ряд 4LO (передаточне відношення 2,72:1) та 5-позиційний селектор Selec-Terrain з додатковим режимом «Каміння».

QuadraDrive II додає до всього вищезгаданого диференціал підвищеного тертя на задній вісі з електронним керуванням eLSD, завдяки чому додатково покращуються поза-шляхові можливості автомобіля.

Новий Jeep Grand Cherokee також  має пневматичну підвіску QUADRALIFT, яка  забезпечує можливість збільшення кліренсу з стандартного значення 214 мм до вражаючих 276 мм, вирізняється швидкою роботою (підняття/опускання кузова) та замкнутим пневматичним контуром. Також передбачена функцією зменшення кліренсу під час швидкого руху по автостраді або для полегшення посадки.

Саме системи повного приводу та можливості пневматичної підвіски вигідно вирізняють Новий Jeep Grand Cherokee поміж суперників й підкреслюють його статус лідера SUV-класу.

Комплектації:

Limited

повний привод Quadra-Trac I, адаптивний круїз-контроль, систему попередження фронтального зіткнення, активну систему підтримання смуги руху, моніторинг «сліпих зон» дзеркал заднього огляду, двозонний клімат-контроль, підігрів передніх та задніх сидінь, електропривод налаштувань передніх сидінь та положення керма (з пам’яттю), вентиляцію передніх сидінь, шторки від сонця для задніх пасажирів, камеру заднього огляду, безключовий доступ, аудіо-систему ALPINE та 9 динаміків (потужність 506 Вт), мультимедійну систему Uconnect 10.1N, шкіряне оздоблення салону CAPRI (шкіра/еко-шкіра), LED-фари попереду та позаду, легкосплавні 20-дюймові колісні диски та багато іншого.

Overland

повний привод Quadra-Trac II, пневматичну підвіску QUADRA-LIFT, дверцята багажника з функцією «hands-free», панорамний 2-секційний дах, розширені електричні регулювання сидіння водія (16 положень) з пам’яттю, функцію масажу на передніх сидіннях, вентиляцію сидінь другого ряду, чотирьохзонний клімат-контроль, оздоблення салону перфорованою шкірою NAPPA, фонове кольорове підсвічування салону та багато іншого.

Summit

повний привод Quadra-Drive II, системи підтримання центру смуги руху «Highway Assist» та активної допомоги водію «Active Driving Assist», камери кругового огляду, активна система допомоги під час паркування, преміальна звукова система McIntosh (19 динаміків), проекційний дисплей для водія, система нічного бачення, преміальна шкіра PALERMO та натуральний шпон горіха для оздоблення салону, дах чорного кольору, легкосплавні 21-дюймові колісні диски та багато іншого.

Технології та безпека

Новий Grand Cherokee оснащений новітніми системами безпеки більше, ніж будь-коли раніше.

Grand Cherokee оснащений вісьмома подушками безпеки, включаючи вдосконалені багатоступінчасті фронтальні подушки безпеки, надувну подушку безпеки для колін водія та переднього пасажиру, додаткові бічні подушки безпеки для передніх сидінь і додаткові бічні шторки безпеки спереду/ззаду.

Гарантія

На автомобілі діє гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу

Jeep Grand Cherokee
Jeep Grand Cherokee
від 2 479 300 грн.
Jeep Grand Cherokee

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.