Opel Grandland - cміливий та яскравий кросовер

Дизайн

Нове фірмове обличчя Opel Vizor.

Оновлені емблеми на кузові та напис Grandland на всю ширину багажника.

Додаткові сучасні кольори кузова.

Асортимент привабливих легкосплавних дисків, що пропонуються у діаметрах 17 або 18 дюймів.

 

Контрастна комбінація кольорів даху та кузова в поєднанні з контрастними накладками на кузов для захисту фарби на бездоріжжі.

 

Інтер’єр 

Новітня цифрова панель Pure Panel. На вибір інформаційно-розважальна або навігаційна системи з 7-дюймовим або 10-дюймовим сенсорним екраном з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto

Вбудована навігаційна система Multimedia Navi Pro з 10-дюймовим сенсорним екраном

Ергономічні передні сидіння кросовера, сертифіковані німецьким Інститутом за здоров’я спини (AGR)

 

Технології та безпека

Світлодіодні матричні фари IntelliLux LED –  покращують видимість в темну пору доби завдяки постійному використанню дальнього світла, що не засліплює водіїв транспортних засобів, що рухають назустріч. Кожен блок фар складається із 84 сегментів, що пристосовуються до умов дорожнього руху шляхом автоматичного відключення окремих елементів.

Автоматична система аварійного гальмування –  попереджає водія за допомогою звукового сигналу про небезпечні ситуації попереду. Якщо інший транспортний засіб або перехожий наближаються занадто близько, вона уповільнює хід або повністю зупиняє автомобіль.

Камера зворотного огляду на 180°

Система утримування у смузі руху та попередження про виїзд зі смуги

Комплекс систем для їзди по шосе —  інноваційне поєднання систем Grandland, що включає адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки та систему утримування у смузі руху.

Силові агрегати та динаміка

Новий Opel Grandland представлений на вибір такими двигунами:

На вибір також представлено механічну або шести- чи восьмишвидкісну автоматичну коробку передач.

Гарантія

Гарантія на автомобіль становить 3 роки або 100 тис кілометрів, в залежності від того, що настане раніше. Також є можливість продовжити гарантійний термін завдяки сервісним договорам тривалістю до 5 років.

Opel Grandland
Opel Grandland
від 1 018 800 грн.
Opel Grandland

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.