Peugeot Landtrek - пікап з характером

Пікап PEUGEOT Landtrek пропонує всі ключові особливості класу «1-тонних пікапів»: надійність і витривалість, простоту обслуговування, універсальність у використанні, відмінні можливості на бездоріжжі та чудові показники вантажопідйомності. Разом з цим, новинка також відрізняється впізнаваним стилем, характерним для інших моделей Бренду.

Крім того, автомобіль може запропонувати відмінні можливості трансформації і безпрецедентні розміри кузова. Таким чином, новий пікап повністю виправдовує очікування вимогливих клієнтів, пропонуючи їм рекордну місткість кузова, підвищену універсальність, комфорт і прохідність позашляховика.

 

 

Габарити пікапу

Оскільки клієнти очікують від подібного пікапа хороших вантажних можливостей, автомобіль PEUGEOT LANDTREK спроектований так, щоб запропонувати найбільш зручний і місткий вантажний відсік у своєму сегменті.  Розміри новинки повністю відповідають канонам класу: у версії з подвійною кабіною довжина пікапа становить 5,33 м, а ширина автомобіля – 1,97 м.

Розмір кузова і зовсім став одним з центральних елементів архітектури при проектуванні автомобіля, що позначилося на результатах – автомобіль дозволяє завантажувати 2 «євро-піддони» адже відкритий кузов має розмір 1,63 х 1,60 м, ширина між колісними арками становить 1,22 м, а висота бортів 500 мм. І що важливо, вантажопідйомність PEUGEOT LANDTREK становить 1 000 кг – найкращий показник в класі. У свою чергу максимально допустима маса автомобіля з причепом дорівнює 5 500 кг, що дозволяє максимально ефективно використовувати пікап під будь-які потреби і як справжню робочу конячку.

 

Функціональність

Завдяки високій поясній лінії і великому кліренсу 235 мм, новий пікап PEUGEOT LANDTREK має не тільки відмінні вантажні можливості, але також і відмінну прохідність. Адже для українського ринку новинка пропонується виключно з приводом 4х4. Крім того, в салоні автомобіля встановлений обертовий перемикач, за допомогою якого можна вибрати один з двох режимів роботи повного приводу пікапа PEUGEOT LANDTREK:

Нарешті, автомобіль оснащений заднім диференціалом з системою eLocker, яка спрацьовує автоматично при пробуксовці одного із задніх коліс. Додаткове блокування диференціала дозволяє забезпечити підвищену прохідність на бездоріжжі. Таким чином, новий пікап PEUGEOT LANDTREK в версії з повним приводом 4×4 пропонує максимальну універсальність використання, що дозволяє відчувати себе комфортно в будь-яких дорожніх умовах, в будь-який час, в будь-яку погоду.

Також велике значення на бездоріжжі та в складних дорожніх умовах мають кути в’їзду та з’їзду, і тут Новому PEUGEOT LANDTREK є що запропонувати клієнтам та протиставити конкурентам. Кут в’їзду становить 290, а кут з’їзду – 26,70 , а також центральний кут становить 250, що є одними із найкращих покеазників в класі.

Дизайн

Дизайн екстер’єру нового Landtrek підкреслює напористу індивідуальність та сучасність.

Eкстер’єр

Вертикальна решітка радіатора з зображенням Лева в центрі та фірмовий LED підпис.

Легкосплавні диски

Інтер’єр

Сенсорний мультимедійний екран з діагоналлю 10 дюймів.

Підтримка Android Auto  і Apple Carplay.

Салон пікапу включає в себе функції:

Технології та безпека

Безпека забезпечується 6 подушками безпеки та ключовими функціями:

 

Силові агрегати та динаміка

Новий PEUGEOT LANDTREK представлений з  дизельним двигуном з робочим об’ємом 1,9 л розвиває 150 к.с. завдяки турбокомпресору зі змінною геометрією і 16 клапанам.

Крутний момент 350 Нм і коротко ступінчаста 6-ти ступенева механічна коробка передач.

Також цей двигун забезпечує контрольовану змішану витрату пального, як порожнього, так і завантаженого, що знижує щоденні витрати на експлуатацію.

Повний привод 4х4

 

Гарантія

На автомобілі діє гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу

Peugeot Landtrek
Peugeot Landtrek
від 1 300 700 грн.
Peugeot Landtrek

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.