Mitsubishi L200

Стилістика рестайлових Mitsubishi L200 витримана в новому фірмовому стилі Dynamic Shield. Ключові зміни зовнішності це масивна решітка радіатора і дворівнева оптика головного світла. Вони, до речі доступні як у версії з класичними галогенними лампами, так і в повністю світлодіодному виконанні. В ході рестайлінгу в салоні з’явилось нове рульове колесо, оновлена комбінація приладів і поліпшені матеріали оздоблення, та більш сучасна інфорозважальна система Mitsubishi Connect.

В арсеналі оновленого Mitsubishi L200 дві версії турбодизеля 2,4 л, потужністю 154 або 181 к.с., а крутний момент становить відповідно 380 або 430 Нм. Коробка передач пропонується як механічна, так і автоматична. Обидві – 6 ступінчасті. Завдяки цьому навіть в місті завод заявляє витрату палива до 9,9 л. Два ключові моменти для пікапа – вантажопідйомність і прохідність. Для прохідності важливі два ключові моменти: кліренс та система повного приводу. І тут L200 є чим пишатися і хвалитися. Окрім дорожнього просвіта до 22 см Mitsubishi пропонує два варіанти повнопривідної трансмісії на вибір: EASY SELECT 4WD (для базової комплектації) і SUPER SELECT 4WD – II (для комплектацій Intense, Instyle та Ultimate).

Наш огляд авто

У новому огляді претендента #Mitsubishi #L200 2019 на звання #АвтоРоку2020 ми спробуємо дізнатися, чи підвищується его не лише чоловіків, але й жінок за кермом #Міцубісі Л200 2019, чому салон #Л200 цілком можна використовувати у ролі двокімнатної квартири, а також, що можна було би зберігати у великому просторому кузові L200? Про все це розповідають Владислав Матяш та Олеся Кобзар, оцінюючи цей Міцубісі з різних точок зору. Деталі у відео!

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.