09.03.2021
Porsche Taycan Cross Turismo. Світова прем'єра позашляхового електроуніверсалу

Porsche Taycan Cross Turismo. Світова прем'єра позашляхового електроуніверсалу

Porsche представив новий Taycan Cross Turismo. Виробник спортивних автомобілів розширює асортимент своєї першої повністю електричної лінійки спортивних автомобілів, додавши цю універсальну версію для бездоріжжя. Як і спортивний седан Taycan, Taycan Cross Turismo оснащений інноваційним електроприводом з 800-вольтовою архітектурою.

Нове високотехнологічне шасі з повним приводом та адаптивною пневматичною підвіскою також забезпечує безкомпромісну поведінку на бездоріжжі. Ще до сорока семи міліметрів більше простору для пасажирів на задніх сидіннях і понад 1200 літрів вантажопідйомності, завантаженої через великі задні двері, роблять Cross Turismo справжнім універсальним гравцем.

“У 2019 році ми надіслали ключовий сигнал з дебютом нашого першого повністю електричного спортивного автомобіля”, – сказав Олівер Блюм, голова правління Porsche AG, на світовій прем’єрі нового автомобіля. «До 2025 року половина всіх нових транспортних засобів, які ми будемо виробляти, матиме електрифікований привід – або повністю електричний, або плагін-гібрид. У 2020 році кожен третій з усіх транспортних засобів, які ми поставляли в Європу, мав електричну трансмісію. Майбутнє належить електричній мобільності. З Taycan Cross Turismo ми робимо ще один важливий крок у цьому напрямку “.

Чотири версії Taycan Cross Turismo доступні відразу ж після його запуску. Пакет Performance Battery Plus, загальна ємність батареї якого становить 93,4 кВт-год, завжди входить в стандартну комплектацію. Модельний ряд включає наступні модифікації:

Taycan 4 Cross Turismo потужністю 280 кВт (380 к. с.). Пікова потужність в режимі Launch Control  сягає 350 кВт (476 к. с.). Прискорення 0-100 км/год займає 5,1 секунди, а максимальна швидкість сягає 220 км / год. Запас ходу (WLTP) 389 – 456 км.

Taycan 4S Cross Turismo з потужністю 360 кВт (490 к. с.). Пікова потужність в режимі Launch Control  складає 420 кВт (571 к. с.). Прискорення 0-100 км/год за 4,1 секунди, а максимальна швидкість сягає 240 км / год. Запасом ходу (WLTP) 388 – 452 км.

Taycan Turbo Cross Turismo потужністю 460 кВт (625 к. С.). Пікова потужність в режимі Launch Control  складає 500 кВт (680 к. с.). Прискоренням 0-100 км / год за 3,3 секунди, а максимальна швидкість сягає 250 км / год. Запасом ходу (WLTP) 395 – 452 км.

Taycan Turbo S Cross Turismo потужністю 460 кВт (625 к. С.). Пікова потужність в режимі Launch Control  складає 560 кВт (761 к. с.). Прискорення 0-100 км / год за 2,9 секунди, а максимальна швидкість сягає 250 км / год. Запас ходу (WLTP) 388 – 419 км.

Високотехнологічне шасі з повним приводом та адаптивною пневматичною підвіскою є стандартним для всіх чотирьох моделей. Додатковий дизайнерський пакет для бездоріжжя збільшує дорожній просвіт до 30 мм. Це означає, що Cross Turismo також можна їздити на вимогливій бездоріжжі. Стандартний режим «Гравій» покращує придатність нової моделі для їзди по нерівних дорогах.

 

З точки зору зовнішнього вигляду, Taycan Cross Turismo дуже близький до ідей, що закладені в концепті Mission E Cross Turismo, який було представлено на автосалоні в Женеві в 2018 році. Його силует визначається спортивною лінією даху, похиленою до задньої частини – Porsche називає її «flyline».

Елементи позашляхового дизайну Taycan Cross Turismoвключають оздоблення арок коліс, захисні елементи  на передньому та задньому бамперах, та бічних порогах. Як частина пакету позашляхового дизайну, Cross Turismo має спеціальні заслінки на кутах переднього та заднього бамперів, та на задній частині порогів.

Спеціально для Taycan Cross Turismo Porsche розробив задній підвіск для трьох велосипедів. Однією з його інноваційних особливостей є те, що двері багажника можна відкрити, навіть коли кріплення завантажене. Porsche також одночасно представляє два високоякісні електробайки – eBike Sport та eBike Cross. Завдяки своєму позачасовому дизайну, а також потужній та стійкій технології приводу вони ідеально відповідають стилю Taycan Cross Turismo.

Taycan Cross Turismo буде запущений влітку. Ціни в Європі стартують від 93 635 євро.

Інші новини

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.