21.05.2021
В Україні незабаром з’явиться автомобільний бренд Cupra

В Україні незабаром з’явиться автомобільний бренд Cupra

Влітку в Києві відкриється автосалон нового іспанського бренду Cupra. Цей бренд виріс з іспанського SEAT, від якого запозичив і основу модельного ряду. Моделі навіть зберегли свої імена: Leon, Leon Sportstourer та Ateca.

Проте, бренд вже виріс у повністю самостійний, та продаватиметься в окремих автосалонах. Перший CUPRA GARAGЕ відкриється в Києві ближче до липня. Індикатором повної аутентичності стала також перша повністю власна модель – спортивний кросовер Formentor. І саме ця модель стане першою, що дебютує на українському ринку .

Cupra Formentor

Cupra Formentor має довжину кузова в 4,45 метра, та колісну базу 2,68 метри. Його позиціонують як конкурента для Audi Q3 Sportback, BMW X4 та Mercedes GLC Coupe. Для Cupra Formentor в Європі пропонуються 1,5- та 2,0-літрові бензинові двигуни серії TSI потужністю від 150 до 310 к.с. Найпотужніша версія здатна розганятись до 100 км/год лише за 4,9 с.

Вже зараз в ознайомчому режимі працює український сайт бренду cupraofficial.com.ua

Інші новини

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.