15.12.2021

Вітаємо переможця першого тижневого розіграшу, що виграв набір інструментів Black+Decker

Вже тиждень триває голосування в акції «Автомобіль року в Україні 2022». Українці з соціальних мереж, за прямими переходами та через пошукові системи переходять на сайт autoroku.ua та обирають своїх фаворитів серед майже сотні автомобільних новинок, що з’явились на автомобільному ринку України.

Крім цього можна стати власником цінних та практичних призів від організаторів акції. І ось один з таких щасливців! За результатами розіграшу серед тих, хто проголосував в акції «Автомобіль Року в Україні 2022» у період з 6 по 12 грудня 2021 року, приз у вигляді набору інструментів Black+Decker A7063-QZ отримав Мехед Євген Васильович (м. Київ).

Вітаємо переможця тижня голосування на autoroku.ua!

Тим часом вже зараз ви маєте можливість виграти потужний power bank від Nokian Tyres у Фейсбуці https://www.facebook.com/autoroku/posts/4705485216161998

Коментуйте претендентів на YouTube-каналі Автомобіль року в Україні https://www.youtube.com/c/АвтомобільрокувУкраїні та вигравайте брендовані подарунки!

Незабаром розіграємо 20 л пального в Інстаграм! Підписуйтесь https://www.instagram.com/automobilroku/

Беріть активну участь в акції та вигравайте також!

Інші новини

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.