![Вітаємо переможницю другого тижневого розіграшу, що виграла дитяче автокрісло!](https://d2lze3yqoou586.cloudfront.net/wp-content/uploads/2020/12/22114720/krislo.jpg)
Вітаємо переможницю другого тижневого розіграшу, що виграла дитяче автокрісло!
За результатами розіграшу серед тих, хто проголосував в акції «Автомобіль Року в Україні 2021» в період з 14 по 20 грудня 2020 року, приз у вигляді дитячого автомобільного крісла Evenflo Everystage DLX отримала Лікарчук Любов (м. Бровари). Вітаємо переможницю тижня голосування на autoroku.ua
Нагадуємо, що голосування Громадського журі стартувало 5 грудня 2020 і триватиме до 31 січня 2021 року.