12.05.2020
Land Rover Defender

Land Rover Defender

В автомобільній історії не так багато знакових авто. І Land Rover Defender – безперечно одна з таких автівок.  Будь якому куточку світу на дорогах, а також там де доріг з роду не було можна зустріти Defender. Та цього року ми зустрічаємо не той утилітарний позашляховик, а докорінно новий, але все такий же безкомпромісний Defender.

Нова модель представлятиме 70 років інновацій та вдосконалень; втілюючи історичну брутальну міцність автомобілю, але залишаючись при цьому автомобілем Defender для 21 століття.

Створити заміну легенді – було великою відповідальністю для тих, хто створював новий «деф». На додаток до всебічного моделювання та тестування, на випробуваннях на новому Defender проїхали 1,2 мільйона кілометрів, щоб гарантувати, що це найміцніший Land Rover за всі часи.

Модель Defender як і раніше пропонується у двох варіантах кузова: 90 (тридверна коротка версія) та 110 (п’ятидверна подовжена версія). В Україні наразі пропонується версія з п’ятьма дверима. Отож на ній сьогодні і зосередимся.

Відразу треба зауважити, що новинка це не просто новий дизайн. Це – докорінно нова концепція. В нового Defender більше нема ні аскетичного салону, ні суцільних мостів, ні рами. З рамною конструкцією йому все важче було забезпечувати гідний рівень пасивної безпеки. І перед тим як фанати класики скажуть «фе» варто зазначити, що рівень жорсткості нового несучого кузова в три рази (!) вище а ніж у рамного попередника!

Салон

Радикальна зміна стилю Defender була викликом для творців інтер’єру. Важливо було залишити відчуття монументальності, та при цьому зробити автомобіль справді сучасним і комфортним. Для цього використали акценти в оздобленні видимих елементів салону.

Салон попереднього Defender був дуже особливим, але назвати його комфортним було важко. Тепер же він має рівень комфорту, гідний сучасного Land Rover. А розмір салону просто вражає. Чого ж очікувати від машини, ширина якої більше двох метрів, а довжина понад п’ять метрів! Ілюстрація до ширини салону, це опція – третє сидіння в першому ряді, на місці де зазвичай в авто лише підлокітник між водієм та пасажиром. А тут  досить простору для цілого сидіння! Коли воно зайве, спинку можна скласти і ось вам широкий підлокітник. Звичайно це опція. Конфігурації салону Defender пропонує можливість встановлення 5, 6 або 5 + 2 сидінь.

Двигуни та коробка передач

В Україні модель пропонується з чотирма двигунами. Два турбодизельних двигуна об’ємом по 2,0 літри, які в залежності від налаштувань видають 200 та 240 к.с. Цікаво, що незалежно від потужності рівень крутного моменту обох складає 430 Нм. Також є бензинові турбовані двигуни: на 2,0 л (300 к.с. та 400 Нм) та 3,0 л (400 к.с. та 550 Нм). Проте, який з двигунів ви б не обрали коробка передач може бути лише автоматична 8-швидкісна.

Привід і підвіска

Разом з рамою із «дефа» зникли і мости, які так полюбляли офроудери. Підвіска всіх коліс тепер незалежна. В базовій версії вона пружинна, а в багатих версіях – пневматична. В Defender з пневматикою рівень дорожнього просвіту регулюється в межах  216-291 мм.

В умовах бездоріжжя за допомогою технології Configurable Terrain Response можна налаштувати трансмісію під потрібні умови. Під час руху на поверхнях з низьким зчепленням, таких як крига та сніг, крутний момент може розподілятися між передніми та задніми колесами, забезпечуючи більшу стабільність та контроль.

На щастя для пошанувачів Defender зберіг можливість блокування міжосьового, заднього міжколісного диференціалу, та «понижайку». Додатковий набір передач на нижньому діапазоні може виявитись безцінним у складних умовах, таких як круті схили чи спуски, при водінні в умовах бездоріжжя або під час буксирування.

Система контролю руху на будь-яких поверхнях All Terrain Progress Control діє так само, як низькошвидкісний круїз-контроль та працює на швидкостях від 1,8 км/год до 30 км/год. Це допомагає впевнено рухатись навіть в самих екстремально важких позашляхових умовах.

Системи допомоги і безпеки

Новий автомобіль пропонує масу сучасних систем, які допомогають водієві та роблять керування ним ьезпечніше. Це і система стабілізації, адаптивний круїз контроль, системи превентивної безпеки, що попереджають вас про небезпеку коли ви виходите з авто і таке інше. Але серед них знайшлось місце і зовсім  незвичним, але від того не менш практичним.

Забезпечує безпеку пасажирів вашого Defender при виході з автомобіля, попереджаючи про потенційні загрози, такі як проїжджаючі повз автомобілі або велосипедисти. «Деф» попереджає про наближення автомобілів, пішоходів або про інші загрози при виїзді з паркувального місця, навіть якщо огляд простору позаду автомобіля ускладнено.

 

Одна з них – система камер Clearsight Ground View. Вона дозволяє відображати купу різних варіантів огляду навколо авто.  Один з варіантів прямо скажемо – незвичний. Система дозволяє бачити крізь капот! Вона буквально робить прозорим перед авто, хоча і лише на екрані. І таких родзинок в оснащені Defender – безліч.

Ціна

Land Rover Defender 110 стартує з відмітки 1 572 531 грн за версію з 200-сильним дизельним двигуном. А найдорожче коштуватиме Defender 110 з 3,0-літровим бензиновим двигуном у спеціальній версії, присвяченій виходу моделі на ринок – First Edition. Він коштуватиме 2 366 406 грн.

Тип кузова універсал
Дверей/місць 5/5-7
Габарити Д/Ш/В, мм 5018/2008/1974
Колісна база, мм 3022
Кліренс пружинна/пневмо підвіска, мм 225/216-291

 

 

Гама двигунів 2.0 2.0 First Edition 2.0 30
Тип Дизельний з безп. впр., турбо Бенз. з безпосер. впр., турбо
Об’єм, л 2,0 2,0 3,0
Потужність, к.с. 200 240 300 400

Інші новинки 2020-2021

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.