Audi A6 allroad

Претендент всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021” – новий Audi A6 allroad дебютував в Україні.

Audi A6 allroad в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Оновлений A6 allroad демонструє традиційну для моделі універсальність, яку забезпечують  пневматична підвіска з адаптивними амортизаторами та постійний повний привід quattro. Поєднання потужності та ефективності в купі з вийнятковим рівнем оснащення, як сучасними технологічними рішеннями, так і якісними матеріалами оздоблення, роблять  A6 allroad претендентом в номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Використання в силовій установці A6 allroad 6-циліндрового турбодизеля та електродвигуна (технологія Mild Hybrid Electric Vehicle) робить модель також претендентом на звання «Гібрид».

Сучасне «обличчя» Audi моделі A6 allroad з акцентом на восьмикутну решітку радіатора Singleframe робить образ легко впізнаваним, а сам автомобіль – претендентом у номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі

Audi A6 allroad
від 1 884 354 грн.
Audi A6 allroad

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.