Citroën Berlingo

Модель Berlingo давно зарекомендувала себе як «універсальний солдат», який здатний з комфортом перевозити повний салон пасажирів, а при необхідності стати надійним помічником в бізнесі. Новий Berlingo доступний в двох варіантах – L1 (4,4 м) або L2 (4,75 м). Обсяг багажник в залежності від довжини варіюється від 775 л до 4000 л, а з третім рядом сидінь при довжині L2 залишається цілих 322 л корисного простору. Нарешті, традиційно для сучасних моделей Citroen, Berlingo радує широкими можливостями персоналізації. Окремо відзначимо спеціальний пакет XTR, який створений для любителів пригод і особливо вибагливих клієнтів: особлива обробка кольоровими акцентами кузова і салону, 17-дюймові легкосплавні диски Spin, логотипи XTR. Для Citroen Berlingo пропонується перевірений мотор 1,6 HDi 92 в парі з 5-ступінчастою МКП. Любителів динамічної їзди і максимального комфорту порадує потужний 1,5-літровий дизель BlueHDi 130 останнього покоління в парі з новітньої 8-ступінчастою АКП.

Наш огляд авто

Щорічна всеукраїнська акція Авто Року 2020 починається. Сьогодні, коли практичність на вагу золота чому б на роль “Авто Року” не претендувати мінівену? Нове покоління Citroen Berlingo 2019 кидає виклик своєю практичністю відразу як сімейним універсалам, так і кросоверам, не кажучи вже про класичні мінівени. Як французам вдалося “змішати” такий коктейль класів? Ведучі у своєму огляді спробували показати ключові нововведення Сітроен Берлінго, щоб допомогти вам визначитися – може перед нами “Мінівен 2020” або навіть “Легковий автомобіль 2020”?

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.