MAN eTGE

Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий MAN eTGE дебютував в Україні.

MAN eTGE в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Комерційний автомобіль». Претендувати на таке звання йому дозволяють здатність перевозити 10,7 кубометрів вантажу. Вантажопідйомність MAN eTGE складає від 980 до 1580 кг, в залежності від версії.

Модель MAN eTGE оснащена електричною силовою установкою, про що говорить буква «e» у назві моделі. Отож, MAN eTGE бере участь також в номінації «Електромобіль». MAN eTGE оснащено електромотором 136 к.с. та 290 Нм. Модель оснащена батареєю 36 кВт*год, а запас ходу її скаладає 173 км, за циклом (згідно з Новим європейським циклом руху NEDC).

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.