Mercedes-Benz GLA

Претендент всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2021» – новий компактний кросовер Mercedes-Benz GLA дебютував в Україні.

Mercedes-Benz GLA в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у додаткових номінаціях.

Новий GLA від Mercedes-Benz став принципово новим. Компактний розмір у ньому поєднується з традиційними для бренду якістю та стандартами технологій, а також рівнем оснащення. Новий GLA, як усі новинки марки, отримав фірмову інфорозважальну систему Mercedes-Benz User Experience (MBUX). Багато технологій, що застосовані у компактному GLA, також використовуються на флагманських моделях марки Mercedes-Benz. Це важливо, коли авто претендує на перемогу в номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Потужні пропорції та прогресивний дизайн дозволяють новому GLA сперечатись за перемогу в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube-каналі.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.