Opel Insignia

Нова Opel Insignia виробляється в німецькому місті Рюссельхайм і доступна в Україні у варіанті Grand Sport limousine в двох рівнях комплектацій ENJOY PACK та INNOVATION. Завдяки елегантному зовнішньому оформленню, можливості підключати мобільні пристрої та наявності «інтелектуальних» електронних помічників водія седан Insignia GS щоразу кликатиме вас у дорогу.

Нова Insignia оснащується серією турбонаддувних, чотирициліндрових, дизельних і бензинових двигунів об’ємом від 1,5 до 2,0 літра (165-210 к.с.) в поєднанні з шести- або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Найпотужніша дизельна версія пропонується з інноваційною системою повного приводу.

Наш огляд авто

Чому двигун Opel Insignia 2019 являє для нас особливий інтерес? Що не так з перемикачем поворотів Опель Інсігнія 2019? Чому підвіска цього Опель вразила Юрія Рихлика, і він не надто хоче їздити на Інсігнії поганими дорогами? Усе це, а також безліч іншого цікавого про нову Insignia 2019 розповідаємо у черговому випуску Першого тесту з тест драйвом Інсігнія 2019.

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.