Представляємо унікальний автомобіль у всеукраїнській акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Porsche Taycan – перший серійний електромобіль у сучасній лінійці Porsche.

Taycan вже здобув близько 40 міжнародних нагород, зокрема на своїх головних ринках у Німеччині, США, Великобританії та Китаї. На конкурсі «Всесвітній автомобіль року 2020» (WCOTY) Taycan завоював одразу 2 нагороди у категоріях «Найбільш розкішний автомобіль 2020» (World Luxury Car) та «Найбільш продуктивний автомобіль 2020» (World Performance Car).

Переглянути детальний огляд моделі можна на autoroku.ua

В акції «Автомобіль року в Україні 2021» Porsche Taycan змагається за перемогу в головній номінації «Легковий автомобіль 2021», а також у додаткових номінаціях.

Використання двох електродвигунів, батарей ємністю від 79,2 до 93,4 кВт*год та унікальної для електромобілів 2-швидкісної коробки передач робить Taycan одним з фаворитів у боротьбі за звання кращого в номінації «Електромобіль». І не забувайте про потужність до 625 к.с., запас ходу до 463 км і прискорення до 100 км/годину від 2,8 с у версії Taycan Turbo S.

Крім суто технічних нововведень Porsche Taycan пропонує також новий підхід до створення автомобілів преміум сегменту. Це стосується як матеріалів, що використовуються в оздобленні салону, так і рішень в інтер’єрі та мультимедійних елементів. Тому, якщо вам до вподоби такі прогресивні преміальні авто, то підтримайте Porsche Taycan у боротьбі за звання кращого у номінації «Автомобіль преміум сегменту».

Нові технології в автомобілях істотно впливають і на дизайн. Світлодіодні фари, низьке розташування батарей електромобіля, суттєво менші розміри електродвигунів у порівнянні зі звичними ДВЗ дають великий простір для фантазії дизайнерів. Модель Taycan – перше втілення бачення автомобілів нової ери від Porsche.

Чи вважаєте ви, що саме він стане кращим у номінації «Дизайн»?

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі

 

 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.