Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції  “Автомобіль року в Україні 2021”. Новий компактний кросовер Skoda Kamiq дебютував в Україні. Ця модель займає місце в лінійці на щабель нижче Karoq.

Skoda Kamiq в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Кросовер/SUV 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Серед переваг Kamiq – практичний кузов з містким багажником, великий кліренс у 19 см, економічні двигуни та 5 зірок у рейтингу безпеки Euro NCAP. Можливо саме таким ви бачите ідеальний «Сімейний автомобіль»?

Оригінальне оформлення передньої оптики, клиновидна форма кузову та виразний малюнок колісних дисків може стати аргументом, аби проголосувати за Kamiq також в номінації «Дизайн».

А практичність, якість виконання та помірна вартість робить Kamiq неабияким претендентом у номінації «Співвідношення ціна/якість».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.