Представляємо наступного претендента всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”. Нова генерація бестселлеру Skoda Octavia стала четвертою зміною моделі з 1996 року. Докладний огляд моделі Octavia можна переглянути на autoroku.ua.

Skoda в акції «Автомобіль року в Україні» боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у кількох додаткових номінаціях.

Новинка Skoda Octavia претендує на звання «Сімейний автомобіль». Зайве розказувати про практичність багажника Octavia, продуманість конструкції та сучасні технології, що дозволили моделі отримати 5 зірок за безпеку у рейтингу Euro NCAP.

Також ця модель віддавна славиться саме оптимальністю співвідношення розміру кузова, рівня оснащення та вартості самого автомобіля. Отже і цього разу Octavia є вагомим претендентом на перемогу в номінації «Співвідношення ціна/якість».

Хоча пропорції кузова Octavia залишаються сталими, та дизайн зазнає змін з кожним поколінням. В нової Octavia виразний дизайн головної оптики з оригінальними смугами світлодіодних ходових вогнів, динамічні риси профілю та сучасний салон дають підстави сперечатись за перемогу і в номінації «Дизайн».

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі

Інші огляди

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.