Skoda Scala

Розпочинаємо представлення претендентів всеукраїнської акції “Автомобіль року в Україні 2021”.

Skoda Scala – належить до С-сегменту ринку легкових автомобілів та займає в гамі Skoda місце між компактним хетчбеком Fabia та бестселером Skoda Octavia.  Докладний огляд моделі Scala можна переглянути на autoroku.ua за цим посиланням.

Skoda Scala в акції боротиметься за звання «Легковий автомобіль 2021», а також є претендентом у трьох додаткових номінаціях.

На звання «Сімейний автомобіль» Scala претендує завдяки співвідношенню компактних розмірів кузову, салону з великими можливостями трансформації (наприклад складана спинка переднього пасажирського крісла), місткому багажнику та помірним витратам пального лінійки сучасних двигунів.

Завдяки балансу ціни від 448 860 грн, високій якості матеріалів оздоблення та наявності достатньої кількості різних за насиченістю комплектацій та наборів опцій Scala також є вагомим претендентом в номінації «Співвідношення ціна/якість». Докладніше про ціни можна дізнатися на сайті skoda.ua

Виразну зовнішність міського хетчбеку та наявність ряду оригінальних дизайнерських рішень Skoda Scala оцінили на відомому міжнародному конкурсі дизайну Red Dot Awards, де Skoda Scala отримала перемогу. Тому новинка буде гідним конкуретном в номінації «Дизайн».

Перед тим як визначитись із своїм голосом за цю модель, радимо випробувати її особисто. Для цього пропонуємо записатись на тест-драйв Skoda Scala

Нагадуємо, що наразі триває ознайомча кампанія з авто-претендентами акції «Автомобіль року в Україні 2021». Голосування громадського журі стартує 5 грудня. Не пропустіть також наші огляди з тестування автомобілів-претендентів на Першому автомобільному телеканалі та на  YouTube каналі.

 

 

Сайт використовує cookie файли для зручності сервісу та відображення інформації. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з правилами використання cookie файлів і політикою конфіденційності.