Офіційні умови акції «Автомобіль року в Україні 2013»

Голосування в акції «Автомобіль року в Україні 2013» проводиться з 26 листопада 2012 по 14 січня 2013 року.

У Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2013» (надалі – Акція) беруть участь нові моделі, що дебютували на вітчизняному ринку з 20 листопада 2011 р. до 20 листопада 2012 р. (за інформацією офіційних дистрибуторів) і не брали участі у попередніх акціях «Автомобіль року в Україні». Автомобілі-переможці Акції у головній номінації «Автомобіль 2013 року в Україні» та основних номінаціях визначаються за сумою балів, набраних за результатами голосування двох журі: Громадського та Журналістського. Автомобілі-переможці Акції у додаткових номінаціях («Співвідношення ціна/якість», «Дизайн» та «Кращий доступний автомобіль») визначаються за результатами голосування тільки Громадського журі. Автомобіль-переможець Акції у спеціальній номінації «Екоавтомобіль» визначається тільки за результатами голосування Журналістського журі.

Автомобілі-переможці, визначені за результатами підрахунку голосів, будуть оголошені у лютому 2013 року. У Громадському журі можуть взяти участь усі бажаючі громадяни України, яким на момент голосування виповнилось 18 років. Акція діє з 8 жовтня 2012 р. по 18 березня 2013 р. на всій території України.

Взяти участь у голосуванні можна одним із двох способів:
1) Заповнити спеціальну анкету для голосування, що розміщена у друкованих ЗМІ «Автоцентр» та/або «Автобазар», і надіслати її до 14 січня 2013 р., обов’язково вказавши зворотну адресу:
• поштою за адресою – 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, «Авто року 2013»;
• факсом – (044) 206-56-01;
• кур’єром за адресою – м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, «Авто року 2013».
Копії розміщених у друкованих ЗМІ анкет до розгляду прийматися не будуть. Анкети,  отримані  після 14 січня 2013 року прийматися до уваги при підрахунку голосів не будуть і, відповідно, не прийматимуть участі в розіграші. Друковані анкети, в яких номер паспорта та/або номер телефону співпадатимуть, не будуть враховані при підрахунку голосів та під час розіграшу.
2) Проголосувати через Інтернет на сайті www.autoroku.ua, попередньо зареєструвавшись/авторизувавшись на даному сайті. Прийматиметься не більше одного голосу від однієї особи з однієї ІР-адреси, яка територіально належить Україні. Обробку анкет для голосування Громадського журі забезпечує Виконавча дирекція акції «Автомобіль року в Україні 2013». Телефон/факс: (044) 206-56-01, e-mail: [email protected].
Виконавча дирекція акції «Автомобіль року в Україні 2013» приймає до розгляду тільки одну повністю заповнену анкету від Учасника голосування.

Серед анкет Громадського журі, врахованих при підрахунку голосів, щотижня протягом голосування будуть розігруватися 4 комплекти денних ходових вогнів Philips (усього – 28), а по закінченні Акції – автомобіль Renault Megane dCi, 10 подарункових сертифікатів по 500 грн. кожний від мережі магазинів автоелектроніки «База Автозвуку» (надалі – Подарункові сертифікати) та 3 планшети. Подарункові сертифікати, а саме додаткові виграші, що доступні від 10 грудня 2012 року. Розіграш відбудеться шляхом жеребкування.

Процедура визначення переможців включає в себе проведення фінального розіграшу виграшів і пройде у присутності експертної комісії.
Переможці будуть поінформовані представниками Організатора (ТОВ «ІА Автоцентр») по телефону протягом п’яти днів з дня проведення розіграшу про місце і час отримання виграшу. Автомобіль переможцю Акції надає компанія АТ «Рено Україна». Оподаткування вартості головного виграшу (Renault Megane dCi) провадиться відповідно до чинного законодавства України АТ «Рено Україна».
Учасники Акції, які виграють Подарункові сертифікати, можуть використати їх до 31 липня 2013 року. Оподаткування вартості Подарункових сертифікатів провадиться відповідно до чинного законодавства України компанією, що надає Подарункові сертифікати.

Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання виграшів після їх одержання та за неможливість скористатись  ними  з будь-яких причин.
Виграші можна отримати не пізніше 31 березня  2013 року.

Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, що їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю в публічних заходах, які проводяться Організатором в рамках даної Акції,  можуть бути використані Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.
Шляхом реєстрації на сайті, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ Учасники надають згоду ТОВ «ІА Автоцентр» на обробку (будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем, з метою та в обсязі, встановленому чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, зокрема, але не виключно: забезпечення реалізації проведення розіграшу, цивільно-правових та господарсько-правових відносин, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань господарської діяльності суб’єкта підприємницької діяльності, проведення маркетингових досліджень, а також ведення податкового та бухгалтерського обліку. Наведена вище інформація також може передаватися третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.
База персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ»  знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Золотоустівська, 50.

Учасники також зобов’язуються при зміні своїх персональних даних надавати у найкоротший термін, уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення своїх нових особистих даних до бази персональних даних суб’єкта господарювання.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:
1) знати про місцезнаходження бази даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її володільця чи розпорядника;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3) на доступ до своїх персональних даних;
4) отримувати не пізніш як за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;
5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
Взявши участь в Акції, Учасники посвідчують, що отримали повідомлення про включення інформації про себе до бази персональних даних «УЧАСНИКИ АКЦІЇ» з метою та в обсязі, передбаченого чинним законодавством України та Положенням про захист персональних даних, та підтверджують, що з правами наданими ст. 8  Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлені, і про місцезнаходження бази персональних даних повідомлені.

Якщо особа не надає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних/відкликає згоду на використання вищезазначених матеріалів, зокрема згоду на обробку персональних даних, така особа не допускається до участі в розіграші. При цьому необхідною і достатньою умовою відкликання дозволу на використання вищезазначених матеріалів (зокрема згоди на обробку персональних даних) є відправка листа за адресою – 01135, м. Київ, вул. Золотоустівська, 50, з позначкою «Авто року 2013», або факсом – (044) 206-56-01 або електронного листа на адресу:[email protected] в довільній формі із зазначенням інформації про відмову від використання персональних даних та наступної інформації: ПІБ, адреса, рік народження, область, район, місто, вулиця/будинок/квартира, телефон.

Зовнішній вигляд автомобіля, планшетів, комплектів денних ходових вогнів, подарункових сертифікатів може відрізнятись від опублікованого. Виграші не обмінюються та у грошовому еквіваленті не виплачуються. Організатор залишає за собою право змінювати виграші. Виграші можуть бути видані після пред’явлення паспорта та ідентифікаційного коду.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Офіційних умов акції «Автомобіль року в Україні 2013» (надалі – Умов) та/або Положення про проведення Акції, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Умовами, та/або Положенням про проведення Акції, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її Учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальності за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну умов Акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає згоду з усіма її умовами. Беручи участь в Акції тим самим кожен Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Умовами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов  вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.

Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Умов можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення на сайті www.autoroku.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Умов. Питання стовно проведення Акції, які не врегульовані цими Умовами регулюються Положенням про проведення Акції.