Призи акції «Автомобіль року в Україні 2011»

Автомобіля Skoda Fabia від компанії «Єврокар»

skoda-fabia-priz[1]

Одного з 4-х навігаторів Garmin nuvi 1390T з картою України «НавЛюкс» та картою Європи від тандему «Garmin»«НавЛюкс»

navi-priz[1]

10 лютого 2011 року в ефірі Першого Автомобільного телеканалу відбувся розіграш призів серед тих громадян, які голосували за найкращі автомобілі в акції «Автомобіль року в Україні 2011».

У розіграші брали участь анкети надруковані у виданнях «Автоцентр» і «Автобазар», анкети громадян, які проголосували через Інтернет та анкети надіслані факсом, оформлені належним чином – із вказаною інформацією в усіх обов’язкових до заповнення полях та відправлені в оргкомітет акції до 1 січня 2011 року.

За ходом визначення переможців розіграшу спостерігала комісія, до складу якої ввійшли представники партнерів акції, які надали призи і Виконавчої дирекції акції, а також юрист, який засвідчив відповідність розіграшу Положенню про проведення акції та відстуність порушень.

Розіграш чотирьох навігаторів Garmin nuvi 1390T проводився за допомогою комп’ютерної програми, яка генерує випадкові числа.

Розіграш автомобіля проводився за допомогою жеребкування.

Власники призів, за результатами розіграшу:

Головний приз – автомобіль Skoda Fabia виграв:
Миронюк Р. Є. (м. Київ)

Навігаційні системи Garmin nuvi 1390Т з картою України «НавЛюкс» та картою Європи виграли:
Базарник А. Б. (м. Львів)
Глухов О. М. (м. Одеса)
Богданова Ю. В. (м. Київ)
Кумановська Н. В. (м. Луцьк)

Призи можна отримати до 20 березня 2011 року.

Подробиці отримання призів за телефоном (044) 206-56-66.

Дякуємо всім учасникам голосування та партнерам!

Щиро вітаємо переможців!

Призи не обмінюються та їх грошовий еквівалент не виплачується. Зовнішній вигляд призів може відрізнятись від опублікованого. Організатор залишає за собою право змінювати призи.

Призи видаватимуться тільки за умови пред’явлення паспорта та ідентифікаційного номеру (копії цих документів залишаються у Організатора акції).

Рішення Організатора стосовно всіх питань пов’язаних з проведенням акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення акції, порядок видачі призів, призупиняти чи скасовувати проведення акції. Організатор не несе відповідальності за порушення учасниками акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну умов акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід акції.

Участь в акції означає згоду з усіма її умовами.